Náš príbeh

radi by sme Ti v tejto sekcii ukázali celý náš tím, predstavili sa a vyrozprávali Ti náš neobyčajný príbeh. :)

...Od samého začiatku

Sme partia mladých, ambicióznych psíčkarov, ktorí dlhú dobu hľadali ten správny obojok, v ktorom by sa naši psíkovia, konkrétne weimarsky stavači, cítili skvelo a vyzerali úžasne. Pri nákupe drahého obojku z chovateľských potrieb, ktorý prezentovali ako kožený, nás však čakalo malé “prekvapenie”. Obojok totiž nebol vyrobený z pravej kože a jeho kvalita neodpovedala cene. Táto skúsenosť nás ale doviedla k uvedomeniu, že by sme to vedeli urobiť lepšie, krajšie, s láskou a hlavne u nás, na Slovensku.

Spolupráca s HOFFE

V tom čase sme už totiž spolupracovali s rodinnou manufaktúrou, firmou Hoffe, na ich ručne vyrábaných opaskoch. Vedeli sme, že Peter so synom Martinom sú veľmi zdatní a kreatívni umelci. Majú viac než dve dekády skúseností a tradičnú ručnú výrobu maju vyšperkovanú do posledného detailu.

Predstavili sme im svoju ideu o kožených obojkoch a vôdzkach pod značkou Bacon&Balucci a chlapci z Hoffe ju s nadšením prijali. Peter bol kedysi vášnivý psíčkar a s nápadom vyrábať kožené obojky sa počas svojej práce stretol hneď niekoľkokrát. Pustiť sa do výroby kožených doplnkov pre psíkov sa rozhodol ale až s nami, vďaka naším originálnym nápadom a chuťou vytvoriť niečo nové. Nasledovalo niekoĺko mesiacov navrhovania, dizajnovania, skúšania a testovania. Dali sme si záležať na všetkých detailoch a materiáloch, ktoré sme pri výrobe použili. Vznikla tak prvá kolekcia ručne vyrábaných elegantných obojkov Bacon&Balucci.


bacon-portret-so-psom
balucci-portret-so-psom
hoffe-portret-so-psom

Chceš byť súčasťou nášho tímu?

Napíš nám o sebe viac, čo môžeš psíčkarskej komunite odovzdať a čím chceš prispieť. Sme otvorení novým spoluprácam a podporujeme šikovných mladých ľudí plných energie :)

Meno

Email:

Správa